Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
DUNLOP 175 70R13 TL SPTOURING R1 82T Oto Lastik

Dunlop

₺380,00 ₺340,00 KDV Dahil

%10 İndirim

A Class Fren Mesafeli Kaliteli Lastik

Herşey Kuzey İrlanda Belfast’ta John Dunlop’ın havalı lastiği keşfettiği 1888 yılında başladı. Bugün bu keşfin üzerinden 1 asırdan yani 100 yıldan fazla zaman geçti ama  Dunlop çalışanları hala lastik üzerine iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyorlar. 

 

Uzun yıllardır süre gelen şirket yenilikçi anlayış bilinci  Dunlop markasının tüm Dünya’da en çok aran markalardan olmasını sağlarken , bir kez kullanan sürücüler,  tabularını yıkarken yıllardır yüksek fiyatlar vererek aldığı lastiklerden  Dunlop'un çok daha iyi olduğunu anlamasını sağlamakta.

 

Amerika’dan Almanya& İngiltere’ye, Tayland’dan Japonya’ya Dünyanın bir çok yerindeki fabrikalarına Türkiye’yi de ekleyen  Dunlop markası Türk insanın yaratıcı kalite anlayışının , sürücülere muhteşem bir sürüş deneyimi sunacağı lastikler imal edeceğinden emin.

 

İşte bu 100 yıllı aşan şirket bilinci ile Japonya’da yüksek teknoloji üretim labratuvarlarında uzun çalışmalar sonucunda eski jenerasyonlara göre Islak tutunma, ıslak fren , viraj tutunma, kabine verdiği ses seviyesi pozitif düzeyde geliştirilerek , DUNLOP  SP SPORT Touring R1 modeli üretilmiştir.

 

Yüksek silika dağılımı sayesinde kullanılan birinci kalite doğal kauçuğun esnekliği artırılmış, ayrıca kullanılan özel kimyasal bileşenler sayesinde ıslak zemin şartlarındaki yol tutuş maksimize edilerek A Class seviyeye çıkarılmıştır.

 

En Pahalının En iyi olmadığını Kanıtlayan  Dunlop markasını kullandığınızda bir daha vazgeçemeyeceksiniz. 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler